Technologia dystrybutorów WaterBOX

 

Poznaj najnowocześniejsze rozwiązania
w zakresie dystrybucji wody pitnej w miejscach publicznych

dowiedz się w jaki sposób działają dystrybutory WaterBOX

WaterBOX

Nasze dystrybutory dają krystalicznie czystą i świeżą wodę. Trudno tych elementów szukać w dystrybutorach z butlami. O zdrowie dbamy od samego początku. Po dostaniu się wody do dystrybutora jest ona wielokrotnie filtrowana przy użyciu filtrów GAC (granulat węgla aktywnego), dzięki czemu zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń organicznych, związków chemicznych, korygowany jest jej smak, zapach oraz barwa. Kolejno woda trafia do szczelnych zbiorników, gdzie jest podgrzewana lub schładzana, tam też może następować sterylizacja wody (usuwanie wirusów i bakterii). Następnie podawana jest bezpośrednio do szklanki. Ręce, jako najbardziej zanieczyszczona część organizmu człowieka, są częściowo odseparowane, gdyż przyciski oddalone są od miejsca podawania wody. Sam zaś podajnik wody chroniony jest przed bakteriami i wirusami przez cząsteczki srebra znajdujące się w materiałach, z jakich zbudowany jest dystrybutor (BioCote). W niektórych urządzeniach wylewka dodatkowo została oświetlona jeszcze raz promieniami UV (Firewall UV).
Z naszymi dystrybutorami bezbutlowymi możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Więcej na temat zastosowanych rozwiązań przeczytasz w zakładce „Technologia”.

Woda nie stoi w butlach, nie jest nieprawidłowo transportowana i przechowywana, nie jest wystawiona na słońce, nie zmienia smaku jeżeli postoi w dystrybutorze, nie ma otwartych zbiorników i miejsc, gdzie mogą swobodnie rozmnażać się bakterie. Nie musisz sprawdzać jej zawartości i jakości. Ciągle czuwa nad tym system monitorujący jej jakość (APMS) i blokujący dystrybutor w przypadku prawdopodobieństwa zanieczyszczenia.
W dystrybutorach bezbutlowych obsługa jest wyjątkowo prosta. Nie musisz martwić się o prawidłową logistykę, wody nigdy nie zabraknie, zawsze będzie na czas i na wyciągnięcie ręki. Nie musisz dzwonić po dostawcę, czekać aż przyjedzie, tolerować jego stałą obecność w Twoim biurze. Nie musisz płacić za powierzchnię, której nie wykorzystujesz, bo składowane są na niej pełne i zużyte butle z wodą. Nie musisz liczyć kosztów i uzależniać ich od ilości wypitej wody.
W naszych rozwiązaniach ponosisz stały koszt – niezależnie od tego ile wody wypijesz, jej ilość jest nielimitowana. Nasz profesjonalny serwis będzie pojawiał się tylko dwa razy w roku na standardowe przeglądy zawierające odkamienienie, sanifikację oraz wymianę wszystkich filtrów i żarników UV. Możesz swobodnie zajmować się swoim biznesem – resztę czynności wykonamy za Ciebie. Nie rób sobie kłopotów – wybierz nasze rozwiązanie.