Zastosowanie WaterBOX

 

Twój WaterBOX zawsze tam
gdzie go potrzebujesz

dowiedz się w jaki sposób WaterBOX odpowiada na potrzeby w różnych przestrzeniach

Biurowce

Wyróżniają się wysoką estetyką wizualną i nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu znajdują zastosowanie nawet w niewielkich o mieszczeniach. Nowoczesny design, podświetlenie lampą ultrafioletową podajnika wody i dyskretna praca urządzenia sprawiają, że taki bezbutlowy dystrybutor wody można ustawić nawet w najbardziej prestiżowych biurowcach w Warszawie lub innych metropoliach.
To niezawodne urządzenie przez wiele lat może nam zapewniać nieprzerwany dostęp
do ultra czystej wody do biura, której świeży smak zaskoczy niejedno wyrafinowane podniebienie.
Zimna, gorąca, gazowana, idealna do kawy czy herbaty, na spotkaniu, konferencji, podczas pracy.
Woda do biura od Ideal Water jest dostępna zawsze, gdy jej potrzebujesz.

 
 

Przemysł

Instalacja dystrybutora WaterBOX to najlepszy dostępny sposób na zapewnienie nieprzerwanego dostępu do wody dla pracowników zakładu. Woda pitna zawsze jest w zasięgu ręki – zimna podczas upalnych dni, gorąca do napojów i szybkich posiłków regeneracyjnych. Woda najlepszej jakości, spełniająca surowe wymogi sanitarne. Stały miesięczny koszt ekspoloatacji urządzenia umożliwia racjonalne planowanie budżetu socjalnego, a w przypadku średniej i dużej firmy – znaczące obniżenie kosztów. Wygodnie, efektywnie i zgodnie z wymogami prawa.

Edukacja

Wyobraźmy sobie sytuację, podczas której pracownicy w chłodny dzień przyrządzają sobie herbatę, korzystając z czajników elektrycznych albo podczas upału „wędrują” do sklepu po zimne napoje, odrywając się od pracy. Można wstawić do zakładu dystrybutor wody z butli, ale butle mają ograniczoną pojemność, trzeba je gdzieś magazynować, wymieniać puste na pełne, wciąż zamawiać kolejne dostawy wody oraz liczyć się z nieprzewidywalnymi kosztami i obecnością osób postronnych w zakładzie. Instalacja dystrybutora WaterBOX rozwiązuje te problemy i sprawia, że praca przebiega sprawnie, bez zakłóceń i niepotrzebnych przestojów.

 
 

Opieka zdrowotna

Dystrybutory WatreBOX mogą służyć zarówno potrzebom personelu, jak i pacjentów oraz osób odwiedzających. Doskonale sprawdzają się w szpitalach i gabinetach lekarskich, poczekalniach i recepcjach – wszędzie tam, gdzie natychmiastowy dostęp do świeżo oczyszczonej wody jest kwestią zdrowia, wygody i komfortu użytkowników.
Koszt eksploatacji dystrybutora jest stały, niezależnie od ilości spożytej wody. To rozwiązanie spełnia ścisłe wymogi budżetowe. Ponadto, urządzenia te spełniają najwyższe wymagania sanitarne.

Wolny czas

Dostęp do wody w przestrzeni publicznej to wyzwanie, któremu mogą sprostać nieliczni producenci i dostawcy.
Wymaga zastosowania prostych rozwiązań, łatwych w obsłudze i bezwzględnie wytrzymałych urządzeń, każdego dnia poddawanych intensywnej eksploatacji użytkowników.
W tej skali niezwykle istotna jest też kwestia higieny i bezpieczeństwa użytkowania oraz jakości wody.
Podawana woda oraz sposób jej dystrybucji muszą spełniać wysokie wymogi bezpieczeństwa.
Takie warunki spełniają tylko najlepsze dystrybutory wody.