Zrezygnuj z butli

Bądź ECO, dowiedz się dlaczego warto
zrezygnować z dystrybutorów na butle.

Korzystanie z dystrybutorów WaterBOX przynosi wiele korzyści,
o których dowiesz się poniżej.

Dla wygody

W dystrybutorach bezbutlowych obsługa jest wyjątkowo prosta. Nie musisz martwić się o prawidłową logistykę, wody nigdy nie zabraknie, zawsze będzie na czas i na wyciągnięcie ręki. Nie musisz dzwonić po dostawcę, czekać aż przyjedzie, tolerować jego stałą obecność w Twoim biurze. Nie musisz płacić za powierzchnię, której nie wykorzystujesz, bo składowane są na niej pełne i zużyte butle z wodą. Nie musisz liczyć kosztów i uzależniać ich od ilości wypitej wody.
Pracownicy Twojej firmy zyskują:
 możliwość rezygnacji z czajników,
 możliwość rezygnacji z wody w butlach, a także w małych butelkach – również gazowanej,
 brak logistyki, woda dostępna bez przerwy,
 eliminacja konieczności dźwigania butli przy ich wymianie,
 zaawansowane systemy ochrony zdrowia pracowników,
 zmniejszenie emisji spalin – eliminacja transportu butli.

 
 

Dla zdrowia

Nasze dystrybutory dają krystalicznie czystą i świeżą wodę. Trudno tych elementów szukać w dystrybutorach z butlami. O zdrowie dbamy od samego początku. Po dostaniu się wody do dystrybutora jest ona wielokrotnie filtrowana przy użyciu filtrów GAC (granulat węgla aktywnego), dzięki czemu zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń organicznych, związków chemicznych, korygowany jest jej smak, zapach oraz barwa. Kolejno woda trafia do szczelnych zbiorników, gdzie jest podgrzewana lub schładzana. Tam też może następować sterylizacja wody (usuwanie wirusów i bakterii). Następnie podawana jest bezpośrednio do szklanki. Ręce, jako najbardziej zanieczyszczona część organizmu człowieka, są częściowo odseparowane, gdyż przyciski oddalone są od miejsca podawania wody. Sam zaś podajnik wody chroniony jest przed bakteriami i wirusami przez cząsteczki srebra znajdujące się w materiałach, z jakich zbudowany jest dystrybutor (BioCote). W niektórych urządzeniach wylewka dodatkowo została oświetlona jeszcze raz promieniami UV (Firewall UV). Z naszymi dystrybutorami bezbutlowymi możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Więcej na temat zastosowanych rozwiązań przeczytasz w zakładce „Technologia”.

Dla oszczędności

W procesie dystrybucji wody w butlach sama woda stanowi najmniejszy składnik kosztowy. Płacąc za butlę z wodą, w rzeczywistości ponosisz koszt paliwa potrzebnego do jej transportu.
Czy wiesz, ile butli 5 galonowych (ok. 19l) można napełnić z 1 metra sześciennego wody? – ponad 50!
Czy wiesz, ile kosztuje metr sześcienny wody? – ok. 8 zł!
A ile płacisz za każdą butlę? – sprawdź na rachunku, pomnóż przez 50 i już będziesz wiedział, o ile więcej płacisz za wodę w Twoim biurze niż w rzeczywistości ona kosztuje.
Sam zdecyduj, na co wydajesz pieniądze!
 krystalicznie czysta woda o wspaniałym smaku dostępna przez cały czas w biurze,
 stała miesięczna opłata bez względu na wielkość spożycia,
 nielimitowane ilości wody bez dodatkowych opłat,
 oszczędność miejsca w biurze – brak pełnych i pustych butli,
 gorąca woda dostępna natychmiast – bez konieczności oczekiwania na jej podgrzanie,
 możliwość rezygnacji z czajników.

 

 
 

Dla środowiska

Stosowanie naszych produktów przyczynia się do zmniejszenia wykorzystania energii i produkcji odpadów związanych z systemami dystrybucji wody w butlach. Nasze urządzenia na każdym etapie ich projektowania, produkcji czy użytkowania w sposób pozytywny wpływają na środowisko naturalne. Zapewniają nam również wygodę, zdrowie i bezpieczeństwo:
 eliminują koszty odpadów, transportu, utylizacji butli
 zmniejszają emisję szkodliwych środków związanych z transportem butli
 zmniejszają ilość odpadów z tworzyw sztucznych związanych z produkcją plastikowych butli
 ekologiczne sprężarki chłodnicze wykorzystują systemy nieniszczące warstwy ozonowej, używamy czynnika chłodniczego R134a jako czynnika nadającego się do recyklingu
 materiały, z jakich wyprodukowane są nasze urządzenia, to ABS i stal. Łącznie z elementami chłodniczymi, wszystkie można poddać recyklingowi.